Bir Dakika, Sepetinizde ürünler var!

Neden Çıkmak İstiyorsunuz?
 

 
 
 
Yeni Bir Üyelik Oluşturun
ya da
Yüz Şekillerine Göre Güneş Gözlüğü Seçimi Nasıl Olmalı ?
Haber Ver

Beğendiğin modelin numarası kalmadıysa bizimle iletişime geçebilir, numara talep edebilirsin!

130 C216 47 Swing Polarize Çocuk Güneş Gözlüğü

Hemen Al

Sepetinizde ürünler bulunmaktadır. Ürünü nasıl satın almak istersiniz?

Telefonla Sipariş

Hemen sipariş oluşturmak isterseniz,

0536-447-80-80

numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

ya da

numaranızı bırakın, biz sizi arayalım?

  • 130 C216 47 Swing Polarize Çocuk Güneş Gözlüğü
  • 130 C216 47 Swing Polarize Çocuk Güneş Gözlüğü
Ürün Kodu:130C216

Swing

130 C216 47 Swing Polarize Çocuk Güneş Gözlüğü

Ekartman : 47
Cam Türü : Polarize
Çerçeve : Kemik / Kahve
Cam Rengi/Tipi : Siyah / Dikdörtgen
229,00 TL 79,00 TL
%66 indirim
SON FIRSAT
Fiyatı Düşerse Haber Ver
ürün Adı

130 C216 47 Swing Polarize Çocuk Güneş Gözlüğü

Hemen alırsanız 'Bugün' kargoya verilir
  • Açıklama
  • Teslimat ve İade
  • Taksit Seçenekleri
  • Yorumlar (1)
Cam Rengi/Tipi: Siyah / Dikdörtgen
Cam Türü: Polarize
Çerçeve: Kemik / Kahve
Ekartman: 47

güneş gözlüğü

İADE HAKKI İLE İLGİLİ HÜKÜMLER 

1. Tüketici; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı iade hakkına sahiptir. Açılmış yada tahrip edilmiş ambalajlar ile kullanılmış ürünler bu kural kapsamı dışındadır. Şirketimiz, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İADE EDİLECEK ÜRÜN, ŞİRKETİN ANLAŞMALI OLDUĞU KARGO İLE GÖNDERİLMELİDİR.

2. Tüketici, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin olarak yukarıdaki maddede belirtilen cayma hakkına ait hükümlerden faydalanamayacaktır.

3. Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açarak ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız ve konuyla ilgili Şirketimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

4. Tüketicinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, ürünü tüm fatura kopyaları ile beraber eksiksiz olarak Şirketimiz’ e iade etmelidir.

5. İade talebiyle www.gozlukadasi.com gönderilen ürünlerin kargo masrafları alıcıya aittir. İade edeceğiniz ürünü, faturanızda bulunan iade bölümünü doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, ağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

İade Adresi: Hidayet Erzeybek Sokak No:3/A Karşıyaka / İZMİR

6. Tüketici tarafından iade edilen ürünün ücreti Şirketimiz tarafından 10 gün içerisinde tüketiciye iade edilecektir. Tüketicinin bankasının söz konusu meblağı tüketicinin hesabına yansıtmasında meydana gelecek gecikmelerden Şirketimiz sorumlu değildir.

Ürünü firmamız tarafından tedarik edildikten sonraki süreçte iptal talebinde bulunursanız, ödeme tutarınız üzerinden % 7 kesinti yapılarak iadeniz gerçekleştirilir

7. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi Şirketimiz tarafından kabul edilmeyecektir.

8. Tüketici ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

9. İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

10.Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.

11. Aşağıda, genel iade şartlarına göre farklı özellikler içeren ürün tiplerinin iade koşullarını görebilirsiniz

Tek Çekim
(79.00 TL)
3 Taksit (27.12TL x 3)
Toplam: 81.37 TL
9 Taksit (9.57TL x 9)
Toplam: 86.11 TL
12 Taksit (7.37TL x 12)
Toplam: 88.48 TL
Yorum Ekle
Bu ürün hakkında yorum yazmak ister misin?

Bu Ürüne Kaç Yıldız Verisin?

Kötü İdare Eder İyi Çok İyi Mükemmel
Benzer Ürünler DİĞER BENZER ÜRÜNLERİ
x
Son 24 saatte 62 kişi bu ürüne baktı.